🤍 RABAT 5% na pierwsze zamówienie z rejestracją 🤍

Regulamin Bonów Podarunkowych

Regulamin Bonów Podarunkowych obowiązujących w sklepie internetowym nandi.com.pl

I Warunki ogólne.

 1. Wydawcą Bonu Podarunkowego jest firma Nandi Bożena Stepowany z siedzibą w Tarnowskich Górach, Ul. Żeromskiego 78, NIP: 6452580022, prowadząca sklep internetowy pod adresem: www.nandi.com.pl
 2. Nabywca zobowiązuje się do przekazania Wydawcy środków pieniężnych w kwocie równej wartości nominalnej Bonu.
 3. Wydawca zobowiązuje się do przekazania Nabywcy Bonu w formie elektronicznej.
 4. Na Bony Podarunkowe nie są udzielane rabaty.
 5. Bon może być wykorzystany wyłącznie do nabycia towarów w sklepie internetowym Wydawcy.
 6. Bon nie podlega wymianie na środki pieniężne oraz nie może zostać zwrócony Wydawcy.
 7. Posiadacz Bonu Podarunkowego jest uprawniony do jego wykorzystania w terminie określonym na Bonie Podarunkowym.
 8. Każdy Bon Podarunkowy posiada losowo wygenerowany kod rabatowy, który pozwala na obniżenie kwoty zamówienia o kwotę równą wartości nominalnej Bonu. Bon podarunkowy bez kodu jest nieważny.
 9. Niewykorzystanie Bonu Podarunkowego w terminie określonym na Bonie jest równoznaczne z utratą jego ważności i nie stanowi podstawy do roszczeń z tego tytułu.

II Realizacja Bonu Podarunkowego

 1. Posiadacz Bonu Podarunkowego może wykorzystać kwotę wskazaną na dokumencie Bonu Podarunkowego wyłącznie na towary produkcji własnej.
 2. Każdy Bon wyposażony jest w unikatowy kod identyfikacyjny rejestrowany w systemie Wydawcy. Widniejący na Bonie kod jest jednorazowy i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
 3. Bony Podarunkowe muszą zostać wykorzystane jednorazowo w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej niż wartość bonu. Nadwyżkę można opłacić w sklepie internetowym www.nandi.com.pl dostępnymi metodami płatności.
 4. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości Bonu Podarunkowego Wydawca nie zwraca różnicy.
 5. Wydawca nie odpowiada za zgubienie i/lub uszkodzenie Bonu Podarunkowego przez Klienta. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane.
 6. Zabrania się odsprzedawania bonów podarunkowych osobom trzecim.

III. Reklamacje i zwroty

 1. Wszelkie reklamacje związane z zakupem Towarów przy użyciu Bonu będą rozpatrywane przez Wydawcę zgodnie z procedurą reklamacyjną opisaną w Regulaminie Sklepu.
 2. Użytkownik może skorzystać z prawa zwrotu Towarów zakupionych przy użyciu Bonu zgodnie z procedurą zwrotów opisaną w Regulaminie Sklepu.
 3. Kwota należna Użytkownikowi z tytułu zwrotu towarów lub uznania reklamacji, za które zapłacono Bonem zasila Konto Użytkownika i nie podlega zwrotowi w formie gotówkowej. Kwota pozostaje do wykorzystania do momentu upływu terminu ważności Bonu określonej przy jego zakupie.

IV. Postanowienia końcowe

 1. Nabywca, jak i Posiadacz Bonu Podarunkowego oświadczają, że zapoznali się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptują jego treść w całości i zobowiązują się przestrzegać jego zapisów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl